Compass projectmanagement

Over ons

Compass Projectmanagement is een ervaren organisatie die partners bijstaat en ontzorgt op het gebied van ontwikkeling, organisatie en uitvoering van commerciële projecten.
Gebaseerd op onze jarenlange ervaring realiseren wij op verschillende wijze kwalitatieve verkopen voor onze partners, veelal gebruikmakende van directe kanalen. Wij streven naar passende oplossingen voor landelijke acquisitieverzoeken waarbij budgeten, forecasting, KPI’s, compliancy en privacy altijd doorlopend gemonitord worden.

Compass Projectmanagement biedt een brede dienstverlening om partners optimaal bij te staan:

Onze mensen

Compass Projectmanagement bestaat uit een flexibele, ambitieuze en gedreven club mensen.

De partners van Compass Projectmanagement






Geschiedenis

Compass Projectmanagement is ontstaan uit ‘Combisales International’, ook wel als CSI afgekort. CSI is in 2005 opgericht als direct sales organisatie en verzorgde huis-aan-huis verkopen voor haar opdrachtgevers. Compass Projectmanagement ontwikkelt, organiseert en begeleidt nu dergelijke projecten; de uitvoering outsourcen wij om het conflict tussen kwantiteit en kwaliteit te voorkomen. Compass Projectmanagement staat voor kwaliteit. De wijziging van activiteiten vroeg om een nieuwe naam en marktuitstraling; per 2015 dragen wij de naam ‘Compass Projectmanagement’.
we are connecthing group
×

Peter Huijbregts

Junior procesmanager

peter@compass-pm.nl

×

Anouk Lancee

projectmanager

anouk@compass-pm.nl

×

Monique Remmig

projectmanager

monique@compass-pm.nl

×

Jolande Poppe

projectadministratie

jolanda@compass-pm.nl

×

Wendy Linsen

projectadministratie

wendy@compass-pm.nl

×

Rosanne de Korver

projectadministratie

rosanne@compass-pm.nl

×

Sabrina Brandt

projectadministratie

sabrina@compass-pm.nl

×

Halit Gumrukcuoglu

projectadministratie

halit@compass-pm.nl

×

Hans Peterse

Procesmanagement

hans@compass-pm.nl

×

Barbara van Vliet

financieel manager

barbara@compass-pm.nl

×

Sietse de Wit

algemeen directeur

sietse@compass-pm.nl

×

Vacature

Momenteel hebben wij geen concrete vacatures beschikbaar. Denk jij toch van meerwaarde voor onze organisatie te zijn dan bekijken wij dit natuurlijk graag. Wij ontvangen dan graag jouw motivatie en C.V. per email: pz@compass-pm.nl.