projectmanagement

Direct sales guidance

Compass Projectmanagement is een ervaren organisatie die partners bijstaat en ontzorgt op het gebied van ontwikkeling, organisatie en uitvoering van commerciële projecten.

Diensten Compass Projectmanagement

Over Compass Projectmanagement

Gebaseerd op onze jarenlange ervaring realiseren wij op verschillende wijze kwalitatieve verkopen voor onze partners, veelal gebruikmakende van directe kanalen. Wij streven naar passende oplossingen voor landelijke acquisitieverzoeken waarbij budgeten, forecasting, KPI’s, compliancy en privacy altijd doorlopend gemonitord worden. Lees verder >>

Wij bieden een brede dienstverlening om onze partners optimaal bij te staan:





De partners van Compass Projectmanagement






Onze mensen

Neem gerust contact met Compass Projectmanagement op om van gedachten te wisselen over de mogelijkheden. De projectmanagers van Compass projectmanagement maken graag kennis met u.
×

Dave Engels

projectmanager

dave@compass-pm.nl

×

Anouk Lancee

projectmanager

anouk@compass-pm.nl

×

Monique Remmig

projectmanager

monique@compass-pm.nl

×

Ugur Akalp

projectmanager

ugur@compass-pm.nl

×

Jolande Poppe

projectadministratie

jolanda@compass-pm.nl

×

Wendy Linsen

projectadministratie

wendy@compass-pm.nl

×

Sabrina Brandt

projectadministratie

sabrina@compass-pm.nl

×

Halit Gumrukcuoglu

projectadministratie

halit@compass-pm.nl

×

Tim Goutier

projectadministratie

tim@compass-pm.nl

×

Rosanne de Korver

projectadministratie

rosanne@compass-pm.nl

×

Hans Peterse

Procesmanagement

hans@compass-pm.nl

×

Barbara van Vliet

financieel manager

barbara@compass-pm.nl

×

Sietse de Wit

algemeen directeur

sietse@compass-pm.nl

×

Peter Huijbregts

Junior procesmanager

peter@compass-pm.nl

×

Vacature

Momenteel hebben wij geen concrete vacatures beschikbaar. Denk jij toch van meerwaarde voor onze organisatie te zijn dan bekijken wij dit natuurlijk graag. Wij ontvangen dan graag jouw motivatie en C.V. per email: pz@compass-pm.nl.